Izolační pěna

 

PRÉMIOVÁ ŘADA – STŘÍKANÁ PĚNOVÁ IZOLACE EXY SPRAY SYSTEM
Prémiová řada stříkané pěnové izolace EXY SPRAY SYSTEM nabízí široké spektrum využití dle místa použití – od základů po střechu, v interiéru i exteriéru nabízí otevřenou a uzavřenou strukturu buněk. Jako dodavatel nabízíme plně certifikovanou řadu izolačních PUR pěn Honter, které jsou již více než 35 let na trhu a nabízí vynikající německou kvalitu a dlouhou historii.

Všechny dodávané produkty mají deklarované parametry a vlastnosti, zaručí úsporu energií a jsou regisrtrované v dotačním programu ZELENÁ ÚSPORÁM. Produkty jsou testovány – certifikovány v prestižních laboratořích nejen v rámci EU ale i Kanadě a USA a to z důvodu objektivního posouzení a prověření všech důležitých vlastností, které jsou základem prvotřídní kvality. V rámci EU jsou naše produkty testovány v BBE Velká Británie, SINTEF Norsko, TZUS Česká Republika, SP SITAC Švédsko, INTERTEK Europe

EXY 09 (Měkká pěna)

PĚNY S OTEVŘENOU STRUKTUROU BUNĚK

MĚKKÁ PĚNA
Otevřená buněčná struktura se používá k izolování v interiéru. Měkká pěna výborně vyplní rohy podkroví, stropu, dřevodomu a pod. Nehrozí žádné tepelné mosty jako při nedokonalé izolaci skelnou vatou. Váš dům dýchá, netvoří se žádné plísně, rychlá aplikace již za 1 den.

 Používáme osvědčenou a efektivní, zvláště prodyšnou pěnu s otevřenou strukturou buněk EXY 09. Je vhodná pro izolaci novostaveb, ale i již existujících objektů. Má vynikající izolační parametry, které splňují ta nejvyšší kritéria dnešní doby. Izolace šikmých střech, strmých střech, podkroví, stěn příček a fasád…

HustotaProtipožární třídaStruktura buňkyTepelná vodivost
8,5 (kg/m3)EOtevřená0,037 W/m.
EXY 34 HFO (Tvrdá pěna)

PĚNY S UZAVŘENOU STRUKTUROU BUNĚK

TVRDÁ PĚNA
Pěna s uzavřenou buněčnou strukturou se používá k izolování základů staveb, k izolování plochých střech a pod. Je ideálním řešením pro zateplení plochých střech, protože je pochozí, výborně přilne na střechu a slouží jako obnova staré krytiny. Je to vynikající izolant proti pronikání vody. Při nástřiku na střechy aplikujeme na pěnu ochranný nástřik proti slunečnímu UV záření.

Jsou to izolace s vynikajícím tepelným odporem a slouží jako parozábrany a to již od tloušťky 5 cm. Nejčastěji používanou a doporučenou je EXY 34 HFO – jedna z nejlepších izolací dostupných na trhu s vynikajícími izolačními vlastnostmi. Je vhodná pro izolaci podlah, stěn, základů, plechových hal, nádrží, plechových střech, kontejnerů apod.

HustotaProtipožární třídaStruktura buňkyTepelná vodivost
34+-5 (kg/m3)EUzavřená0,021 W/m.

NAŠE PRODUKTY JSOU SCHVÁLENY DO PROGRAMU NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM